Efektivní mikroogranizmy web

1. EM konference se zahraničními hosty

Účást na dvoudenní akci s efektivními mikroorganizmy (EM) Vám přinese znalosti s trvalou hodnotou, které už Vám nikdo nevezme, jsou na celý život. Otevřou Vám bránu k malému velkému zázraku přírody. S takovými znalostmi a jejich praktikováním budete prospívat na těle i na duchu a s Vámi se sveze Váš dům, zahrada, voda a také Vaši mazlíčci, domácí i ty na farmě.  A vlastně se s Vámi sveze celé Vaše okolí. Když se správně propojíme, sveze se s námi celý svět. S efektivními mikroorganizmy chce bydlet každý, kdo už je zná. Poznejte je také a nebo rozšiřte své stávající znalosti o nich. EM komunita, to je komunita lidí fungujících v synergii, stejně jako to dělají efektivní mikroorganizmy.

Organizační informace

Kdy: sobota a neděle 13.-14.4.2024

Kde: Kongresový sál, hotel Olšanka, Praha 3, Táboritská 23/1000 13000

Vstupné na jeden den: 1200,-Kč (zvýhodněná cena do 10.3.2024), 1400,-Kč (plná cena)

Vstupné na oba dny: 1450,-Kč (zvýhodněná cena do 10.3.2024), 1600,-Kč (plná cena)

Vstupné na online stream na YouTube: 2100,-Kč

Organizátor – Vitamíny s příběhem – klub z.s., kontaktní osoba Michaela Alali Beitlová, dotazy na emailu michaela.alali@gmail.com nebo na tel. 724 322 566

Přednášky se zahraničními hosty budou probíhat v angličtině a francouzštině se simultánním tlumočením do českého jazyka. 

Během celé konference budou mít účastníci příležitost zapojit se do praktických činností souvisejících s EM, navštívit informační stánky a navázat kontakty s odborníky v oboru. Cílem této dvoudenní akce je poskytnout lidem znalosti a nástroje, které jim umožní dobře pochopit přínos efektivních mikroorganizmů pro domácnost, zahradu, zdraví lidí i zvířat, úpravu vody. Používáním efektivních mikroorganizmů v každodenním životě se zasluhujeme nejen o zdravé prostředí u nás doma, ale také o udržitelnost a zdraví životního prostředí v našem širším okolí.

Registrace na akci proběhne automaticky po zaplacení vystavené faktury. U vstupu v den konání akce se není potřeba prokazovat žádnou vstupenkou. Pro účastníky online streamu na YouTube budeme zasílat přístupové údaje v den konání akce.

Program

Den 1: Odhalení síly EM pro zdraví člověka, domácnost, zahradu a životní prostředí, udržitelná města

Dopolední blok: 9:00 – 12:00 hod.

9:00 – 9:30 HOD:  Registrace

9:30 – 10:15 HOD: Zahájení konference a úvod do EM

 • Michaela Alali Beitlová “Fascinující mikroskopický svět – očekávejte zázrak”
 • Paulina Zajaczkowská: “Vesmír možností”
 

10:30 – 11:15 HOD: Sekce 1

 • “EM1: Porozumění efektivním mikroorganizmům” (EMRO, historie EM, EM-1) Jun Matsumoto
 

11:30 – 12:00 HOD: Otázky a odpovědi 

Přestávka na oběd: 12:00 – 13:30 HOD.

Odpolední blok: 13:30 – 16:30 hod.

13:30 – 14:15 HOD:

 • “Zdraví prospěšné mikroby v domácnosti a v chovu domácích zvířat” Michaela Alali Beitlová
 

14:30 – 15:15 HOD:

 • “Domácí kompostování snadno s EM” Nicole Grospierre Słomińska
 

15:30 – 16:30 HOD

 • Panelová diskuse – “Udržitelnost ve městech: Jak může EM změnit život ve městě” (Bokashi koule, EM po celém světě) všichni řečníci
 

Networking, workshopy na stáncích: 16:30 – 18:00 

Den 2: EM v zemědělství, potravinářství a dalších oblastech péče o půdu, vodu a hospodářská zvířata

Dopolední blok: 9:00 – 12:00 hod.

9:00 – 9:30 HOD: Registrace

9:30 – 10:15 HOD

 • “Revoluce v zemědělství pomocí EM” a “Chov hospodářských zvířat a EM” Paulina Zajaczkowska
 

10:30 – 11:15 HOD: 

 • “Projekt univerzální vesnice” Jun Matsumoto
 

11:30 – 12:00 HOD: Otázky a odpovědi a navazování kontaktů

Přestávka na oběd: 12:00 – 13:30 HOD.

Odpolední blok: 13:30 – 16:30 hod.

13:30 – 14:15 HOD:

 • “EM a jejich vliv na zdraví člověka” Michaela Alali Beitlová
 

14:30 – 15:15 HOD:

 • “EM ve výrobě a zpracování potravin” Marcin Wikira
 

15:30 – 16:30 HOD:

 • Nicole Grospierre Słomińska, Michaela Alali Beitlová: Závěrečné slovo a výhledy do budoucna

Přednášející

Paulina Zajączkowska

Paulina Zajączkowska je s technologií EM spojena profesně i soukromě již 15 let. Jako předsedkyně správní rady společnosti Greenland Technologia EM Sp z. o. o. se zaměřuje na rozvoj společnosti prostřednictvím investic do moderních technologií, výzkumu a vývoje. Její ambicí je vytvářet inovativní řešení, která nejen splňují očekávání trhu, ale také přispívají k racionálnímu využívání přírodních zdrojů životního prostředí a omezují destruktivní dopady hospodářství na naši planetu. Paulina získala vzdělání v oboru zootechniky, biologie a laboratorních analýz v oblasti ochrany životního prostředí na Vysoké škole zemědělské v Lublinu. V soukromí je matkou dvou dcer a manželkou Pawła Zajączkowského, ještě většího nadšence do technologií EM. Svůj volný čas věnuje zahradničení, kde může úspěšně testovat aplikaci EM. I po mnoha letech věří, že toto je teprve začátek možností, které nás v oblasti EM čekají.

Jun Matsumoto

Jun se narodil v japonském Naganu. Po ukončení studia na katedře zemědělství na Rjúkjúské univerzitě absolvoval magisterský program zemědělského výzkumu na Ryukyu University Graduate School. V roce 2002 nastoupil do společnosti EM Research Organization Inc. a v roce 2005 byl jmenován technickým pracovníkem v Asia Pacific Natural Agriculture Network(APNAN). Od roku 2016 vede německou pobočku EMRO. Na konferenci bude mluvit o historii vzniku EM, synergickém efektu EM a světových projektech EMRO.

Marcin Wikira

Marcin Wikira, hlavní technolog společnosti Greenland Technologia EM Sp. z o. o., má mimořádné technologické znalosti. Je to inovátor a odborník v oblasti EM. Jeho dovednosti a znalosti souvislostí neviditelného světa EM nabývají reálné podoby v podobě speciálních přípravků, které lze využít v různých oblastech života, včetně zemědělství, chovatelství a ochrany životního prostředí. Jeho práce a nasazení otevírají nové perspektivy pro využití této technologie ve velkém měřítku. Když zrovna nedrží v ruce zkumavky, nedohlíží na výrobní linku nebo nemíchá tajemné lektvary v laboratoři, vášnivě pěstuje rostliny na své zahradě.

Nicole Grospierre Słomińska

Nicole je rodačka z Paříže, i když její kořeny sahají až do brazilské Amazonie. Od roku 1976 žije v krásné zelené oblasti Polska ve vesnici Dąbrówka. Hluboce miluje zemi, ve které žije. Od té doby, co jedná vědomě, obnovuje harmonii a rovnováhu v sobě i kolem sebe. Byla členem správní rady Evropské sítě ekovesnic – GEN a vytvořila polskou síť venkovských „Aktivních společenství“ a vydávala časopis „Pozitivní zprávy“. Zamilovala se do technologie EM, ve které vidí světlo na konci tunelu rozsáhlé chemizace naší planety. Je autorkou knihy Supermikroby plné praktických tipů, jak žít s EM, které s námi bude sdílet na konferenci.

Michaela Alali Beitlová

Průvodkyně světem zdraví především pro onkologické pacienty a lidi s dalšími vážnými chronickými civilizačními chorobami. Bohaté zkušenosti s metodami alternativní léčby a zároveň vlastní zkušenosti s léčbou onkologického onemocnění. Efektivní mikroorganizmy vnímá jako mocný nástroj nejen pro lidské zdraví, ale také pro obnovu životního prostředí. Zkušená pořadatelka kurzů se zahraničními lektory celostní medicíny a pořadatelka webinářů na téma zachování zdraví.

Zázemí konference v hotelu Olšanka

Kongresový sál v hotelu Olšanka je největším sálem v nabídce konferenčních prostor. Pro svou vysokou kapacitu je tak vhodným místem k uspořádání 1.EM konference. Jeho prostory jsou pohodlně zařízené a je také dokonale technicky vybavený, proto je pohodlí účastníků perfektně zajištěno.

Kongresové foyer je přímo napojeno na hlavní Kongresový sál, bude pro účastníky konference ideálním místem pro networking a workshopy na stáncích.

Bistro je přímou součástí provozu kongresového centra, které nabídne účastníkům konference občerstvení a osvěžení.

V samoobslužné jídelně v areálu hotelu Olšanka budou mít účastníci konference možnost obědvat.