Efektivní mikroogranizmy web

Bohatá minerální mořská sůl, která nezvedá tlak

Starověká mořská sůl – EM Primeval sůl, 200g – 380,-Kč

Jemná, vysoce minerální sůl z nedotčeného pravěkého moře smíchaná s EM-X Gold (metabiotika).

EMIKO mořská sůl je vyrobena z původní mořské vody v kvalitě léčivé vody*. V hloubce 800 m leží prapůvodní moře, které bylo před více než 220 miliony let uzavřeno mezi dvě vrstvy horniny a od té doby je chráněno před všemi vlivy prostředí. Zvláštností této vody je extrémně vysoký obsah minerálních látek 31,8 %.
* potvrzeno zprávou Institutu Fresenius
 

Výroba soli
Všechny látky obsažené ve vodě prapůvodního moře (solný roztok) jsou uchovány v podobě krystalické soli. Tato sůl je pouze 91,5% NaCl, zbytek jsou ostatní minerály.

Chuť
Krystaly přírodní soli mají naprosto jedinečnou chuť. Vyvážené složení minerálů a stopových prvků znamená, že originální mořská sůl EMIKO Primeval rozpuštěná v horké vodě chutná jako zeleninový vývar nebo lehký kuřecí vývar.

EM-X Gold sůl, 100g – 630,-Kč

O EM mořské soli EM-X Gold

Mořskou vodu z Tichého oceánu u Okinawy pro výrobu EM-X Gold soli lze těžit pouze krátkou dobu během jarního přílivu za úplňku. V této době se vodní vrstvy moře mísí a čerstvá hluboká voda přichází na vrchol. Mořská voda je smíchána přímo s EM a vysokým množstvím EM-X Gold a fermentována po dobu 45 dnů. Po fermentaci se znovu ve velkém množství přidává EM-X Gold. Směs se zahřeje na 120 °C a několik hodin se vypaluje a poté se suší na slunci. Sůl se pálí při 800 °C v EM pánvích, poté se mele, kontroluje a balí.

Možná použití a aplikace:

EM-X Gold sůl je vhodná k použití jako kořenící sůl a může dochutit jemné pokrmy. Dá se použít i v kombinaci s lahodnou prastarou mořskou solí Primeval. 

Ranní rituál EM-X : Nalijte 5-10 ml EM-X Gold do horké vody a přidejte 0,5-1 gram soli. Pomalu popíjejte.

Cenné pleťové tonikum: do 250 ml horké vody přidejte 5 – 10 gramů soli. Nechte ji vychladnout, pak rukama opláchněte touto vodou obličej (může být ještě teplá) nebo ji nalijte do malé lahvičky s rozprašovačem a použijte jako osvěžující sprej na pleť během dne. 

Objednat sůl