Efektivní mikroogranizmy web

Objednat EM-X Gold a EMIKOSAN


  EMIKOSAN je organický doplněk stravy na bázi fermentovaného bylinného extraktu. EMIKOSAN obsahuje přírodní kyselinu mléčnou a má vysoký obsah vitamínu C. Je vhodný pro všechny věkové skupiny.
   
  Na rozdíl od mnoha jiných doplňků stravy jsou všechny ingredience v EMIKOSANu fermentovány přirozeným procesem. Mikroorganizmy se množí, konzumují obsažený cukr a produkují pro nás cenné látky jako je přírodní pravotočivá kyselina mléčná. Pro další účinek je přidán vitamín C z aceroly. EMIKOSAN se tak stává celistvým produktem, ve kterém se všechny komponenty vzájemně doplňují a působí v synergii.
   
  EMIKOSAN obsahuje 100% přírodní složky z kontrolovaného ekologického zemědělství. Při výrobě EMIKOSANu se uplatňuje více než 30 let zkušeností s EM technologií.

  EM-X Gold je výsledkem tzv. řetězové fermentace, při které fermentace probíhá vícekrát za sebou. Vyrábí se tak stále menší a menší složky, které jsou již pro naše tělo optimálně rozložené. EM-X Gold již neobsahuje žádné živé mikroorganizmy, ale obsahuje ty nejmenší metabolické produkty.

  EM-X Gold zvláště silně přispívá k celkové pohodě. I zde doporučujeme dobu příjmu minimálně tři měsíce. Tělo opět nachází rovnováhu a dává si na čas. Prvními patrnými příznaky jsou například ranní pocit svěžesti, více energie, vyšší schopnost koncentrace a větší pocit uvolnění.

  EM-X Gold a EMIKOSAN aneb Střevo dobré, všechno dobré!

  Jste to, co jíte – naše střeva mají obrovský vliv na to, jak se cítíme, jak přemýšlíme a jak se vyrovnáváme se stresem. Říká se mu také druhý mozek! Proto je důležité, aby se našim střevům dařilo dobře. Ale jak toho dosáhneme?

  Každodenní život je často charakterizován stresem a chaosem. V důsledku toho se střevní bakterie mohou dostat do nerovnováhy a oslabit naše tělo a imunitní systém. To zase může vést k novým problémům, jako jsou kožní problémy, problémy se spánkem, bolesti hlavy a svalové napětí. Abychom zabránili této sestupné spirále, chceme v tomto článku představit způsob, jak rychle a snadno podpořit střeva v každodenním životě a tím přirozeně posílit sebe i své tělo.

   

  Jak EM-X Gold funguje?

  Každý má s účinky EM-X Gold jiné zkušenosti. Je však důležité, aby byl užíván každý den v malých množstvích. Doporučujeme období minimálně tří měsíců. Trvá určitou dobu, než tělo znovu získá rovnováhu a vy zaznamenáte první úspěchy. Prvními drobnými změnami jsou například ranní pocit svěžesti, více energie, vyšší schopnost koncentrace a pocit uvolnění (pozitivní vliv na psychiku).

  Jak pít EM-X Gold

  1. EM-X Gold můžete pít jen čistý; to je nejjednodušší způsob, jak ho užívat.
  2. EM-X Gold můžete přimíchat do nápojů beze změny chuti. Protože je tepelně odolný, lze jej snadno přidat do čaje nebo kávy, aniž by ztratil svou účinnost.
  3. EM-X Gold můžete také jednoduše použít při vaření přidáním do jídla nebo s ním připravit dresink na salát. 
   

  EM-X  Gold není lék, ale fermentovaný nápoj. Neobsahuje žádné složky, které jsou škodlivé při kombinaci s léky. V případě pochybností je vhodné vyhledat radu lékaře.