Efektivní mikroogranizmy web

EM Super Cera C

EM Super Cera C - keramický prášek
  • kultivuje půdu a snižuje potřebu dusíkatých hnojiv
  • zlepšuje chuť a výnosy plodin
  • snižuje škody způsobené patogenními vlivy
  • v kombinaci s EM neutralizuje toxiny (pesticidy)
 

Cena: 310,-Kč včetně DPH (20kg 11.250,-Kč včetně DPH)

Zvláštností keramického prášku EM Super cera C je schopnost absorbovat sloučeniny dusíku a další živiny, což zabraňuje jejich vyplavování a umožňuje tak snížit množství používaných dusíkatých hnojiv a snížit nároky půdy na tuto složku. Balení 0,5 kg vystačí na cca 250 metrů čtverečních.

Keramický prášek EM Super Cera C lze v zemědělství využít mnoha způsoby. Jako půdní kultivátor, používaný spolu s EM stabilizuje rychlost růstu kulturních plodin a zlepšuje jejich chuťovou a hmotnostní kvalitu, zvyšuje výnosy a snižuje ztráty vyplývající z činnosti patogenních organizmů. Zabraňuje vyčerpání půdy při pěstování rostlin v monokultuře.

Speciální vlastností keramického prášku je schopnost absorbovat sloučeniny dusíku a další živiny, což zabraňuje jejich vyplavování a umožňuje tak snížit množství používaných dusíkatých hnojiv a snížit nároky půdy na tuto složku. Experimentálně bylo také potvrzeno, že použití keramického prášku a EM vede k rozkladu toxinů a zbytků pesticidů v půdě.

Moderní technologie použití EM Super Cera C a EM keramiky má mimořádný význam při současném deficitu organické hmoty v půdě.

Dávkování: 500g na 250m2, 20 kg na 1 ha plochy