Efektivní mikroogranizmy web

Čistá, zdravá a živá domácnost

Proč používat ekologické čistící prostředky?

Konvenční čistící prostředky (saponáty, prací a mycí prostředky) jsou chemickým koktejlem vyrobeným v laboratoři. Bohužel se najdou v každé druhé domácnosti.  Ekologické čistící prostředky jsou vyrobeny z přírodních minerálních látek a nemají negativní vliv na zdraví člověka, životní prostředí a v důsledku ani na peněženku a pro běžný úklid mají srovnatelnou čistící sílu, ale na rozdíl od těch konvenčně používaných netoxické složení.

P5 důvodů pro ekologické prostředky: nezatěžují přírodu, šetří zdraví, jsou šetrné k pokožce, šetrné k povrchům a nebývají testované na zvířatech.

My nabízíme ještě něco navíc, ŽIVÉ ekologické čistící prostředky. V jejich složení se nachází živé probiotické kmeny bakterií EM® (bakterie mléčného kvašení, fotosyntetické bakterie, kvasinky, aktinomycety). EM® působí jako „výplň“, což znamená, že jsou jimi pokryty všechny umyté povrchy. Tímto způsobem jsou vytvořeny příznivé podmínky prostředí, které znesnadňují šíření škodlivých a nežádoucích bakterií. Produkty s EM® podporují proces rozkladu odpadních vod. Produkt je ideální pro majitele domovních čistíren odpadních vod.

Povrchově aktivní látky použité v produktech jsou rostlinného původu, 100% biologicky odbouratelné. Mají certifikáty ECOCERT. Výrobek neobsahuje SLS, SLES, parabeny, konzervační látky.

EKO DOMOV Biologický prostředek na mytí nádobí se  svěží vůní máty nebo citrusů (yuzu). 

Vyrobeno z živých kmenů probiotických bakterií a esenciálních olejů. Slouží k ručnímu mytí nádobí, příborů, sklenic a lahví, hrnců a pánví. Vyznačuje se vysokou schopností odstraňování mastnoty, zanechává nádobí lesklé a bez šmouh a obsah octa navíc podporuje odstraňování vodního kamene.

Použití:
do vody přidejte pár kapek BIO flash prostředku na mytí nádobí. V případě silného znečištění naneste kapalinu přímo na čištěný povrch a setřete houbou.

Složení:
voda, aniontové a neiontové povrchově aktivní látky, glycerin, ovocný koncentrát, EM® (bakterie mléčného kvašení, fotosyntetické bakterie, kvasinky, aktinomycety), extrakt z rýžových otrub, antioxidanty EM-X GOLD, přírodní mátový olej nebo citrusové yuzu.

EKO DOMOV Biologický  čistič toalet  ve formě gelu se svěží mátovou vůní. Vyrobeno z živých kmenů probiotických bakterií a esenciálních olejů. Biologicky čistí a dezinfikuje ,  odstraňuje nepříjemné pachy, vodní kámen a další nečistoty.

Použití přípravku: 

Gel naneste přímo na okraj misky, počkejte několik minut, než se tekutina rovnoměrně rozprostře a účinné látky v ní obsažené začnou působit. Opláchněte skořápku.

Složení:

voda, bylinný koncentrát, účinné EM mikroorganismy (bakterie mléčného kvašení, fotosyntetické bakterie, kvasinky, aktinomycety), neiontové povrchově aktivní látky, lihový ocet, antioxidanty EM-X GOLD, vonná kompozice

EKO DOMOV Biologický univerzální čistič s jemnou vůní limetky, mandarinky a bazalky. Vyrobeno z živých kmenů probiotických bakterií a esenciálních olejů. Velmi účinný koncentrát pro čištění dlaždic, pracovních desek a podlah.

Obývá okolí živou a užitečnou mikroflórou, biologicky čistí a dezinfikuje, odstraňuje nepříjemné pachy, omezuje rozvoj škodlivých mikroorganizmů a roztočů. Navozuje v místnostech atmosféru pozitivní energie a osvěžení.

Použití přípravku: mytí a čištění, zředěné vodou (1:100 až 1:20)

Složení: voda, aniontové a neiontové povrchově aktivní látky, ovocný koncentrát, EM Effective Microorganisms (bakterie mléčného kvašení, fotosyntetické bakterie, kvasinky, aktinomycety), extrakt z rýžových otrub, antioxidanty EM-X GOLD, vonné oleje.

EKO DOMOV Živý osvěžovač vzduchu

Biologický osvěžovač vzduchu s jemnou vůní bergamotu/lípy/yuzu/orientální/bergamotu. Vyrobeno ze živých kmenů probiotických bakterií a esenciálních olejů. Přípravek neutralizuje nepříjemné pachy a zároveň vnáší do místnosti příjemné vůně.

Kolonizuje okolí živou a prospěšnou mikroflórou, biologicky čistí a dezinfikuje, odstraňuje nepříjemné pachy, omezuje rozvoj škodlivých mikroorganizmů a roztočů.

EM® působí jako „výplň“, což znamená, že jsou jimi pokryty všechny osvěžené povrchy. To vytváří příznivé podmínky prostředí, které znesnadňují šíření škodlivých a nežádoucích bakterií.

Jemný rozprašovač zajišťuje rovnoměrnou a efektivní aplikaci osvěžovače v jakékoli poloze.

Aplikace : stříkejte v místnosti, proud směřujte nahoru.

Složení : voda, ovocný koncentrát, efektivní mikroorganizmy EM (bakterie mléčného kvašení, fotosyntetické bakterie, kvasinky, aktinomycety), extrakt z rýžových otrub, antioxidanty EM-X GOLD, vonné oleje.

Kapacita : 200 ml.

Objednat čistící prostředky