Efektivní mikroogranizmy web

1. EM konference se zahraničními hosty

Účást na dvoudenní akci s efektivními mikroorganizmy (EM) Vám přinese znalosti s trvalou hodnotou, které už Vám nikdo nevezme, jsou na celý život. Otevřou Vám bránu k malému velkému zázraku přírody. S takovými znalostmi a jejich praktikováním budete prospívat na těle i na duchu a s Vámi se sveze Váš dům, zahrada, voda a také Vaši mazlíčci, domácí i ty na farmě.  A vlastně se s Vámi sveze celé Vaše okolí. Když se správně propojíme, sveze se s námi celý svět. S efektivními mikroorganizmy chce bydlet každý, kdo už je zná. Poznejte je také a nebo rozšiřte své stávající znalosti o nich. EM komunita, to je komunita lidí fungujících v synergii, stejně jako to dělají efektivní mikroorganizmy.

Přednášející

3V6U6223got

Paulina Zajączkowska

Paulina Zajączkowska je s technologií EM spojena profesně i soukromě již 15 let. Jako předsedkyně správní rady společnosti Greenland Technologia EM Sp z. o. o. se zaměřuje na rozvoj společnosti prostřednictvím investic do moderních technologií, výzkumu a vývoje. Její ambicí je vytvářet inovativní řešení, která nejen splňují očekávání trhu, ale také přispívají k racionálnímu využívání přírodních zdrojů životního prostředí a omezují destruktivní dopady hospodářství na naši planetu. Paulina získala vzdělání v oboru zootechniky, biologie a laboratorních analýz v oblasti ochrany životního prostředí na Vysoké škole zemědělské v Lublinu. V soukromí je matkou dvou dcer a manželkou Pawła Zajączkowského, ještě většího nadšence do technologií EM. Svůj volný čas věnuje zahradničení, kde může úspěšně testovat aplikaci EM. I po mnoha letech věří, že toto je teprve začátek možností, které nás v oblasti EM čekají.

Jun Matsumoto

Jun Matsumoto

Jun se narodil v japonském Naganu. Po ukončení studia na katedře zemědělství na Rjúkjúské univerzitě absolvoval magisterský program zemědělského výzkumu na Ryukyu University Graduate School. V roce 2002 nastoupil do společnosti EM Research Organization Inc. a v roce 2005 byl jmenován technickým pracovníkem v Asia Pacific Natural Agriculture Network(APNAN). Od roku 2016 vede německou pobočku EMRO. Na konferenci bude mluvit o historii vzniku EM, synergickém efektu EM a světových projektech EMRO.

Marcin Wikira

Marcin Wikira

Marcin Wikira, hlavní technolog společnosti Greenland Technologia EM Sp. z o. o., má mimořádné technologické znalosti. Je to inovátor a odborník v oblasti EM. Jeho dovednosti a znalosti souvislostí neviditelného světa EM nabývají reálné podoby v podobě speciálních přípravků, které lze využít v různých oblastech života, včetně zemědělství, chovatelství a ochrany životního prostředí. Jeho práce a nasazení otevírají nové perspektivy pro využití této technologie ve velkém měřítku. Když zrovna nedrží v ruce zkumavky, nedohlíží na výrobní linku nebo nemíchá tajemné lektvary v laboratoři, vášnivě pěstuje rostliny na své zahradě.

Nicole Grospierre Słomińska

Nicole Grospierre Słomińska

Nicole je rodačka z Paříže, i když její kořeny sahají až do brazilské Amazonie. Od roku 1976 žije v krásné zelené oblasti Polska ve vesnici Dąbrówka. Hluboce miluje zemi, ve které žije. Od té doby, co jedná vědomě, obnovuje harmonii a rovnováhu v sobě i kolem sebe. Byla členem správní rady Evropské sítě ekovesnic – GEN a vytvořila polskou síť venkovských „Aktivních společenství“ a vydávala časopis „Pozitivní zprávy“. Zamilovala se do technologie EM, ve které vidí světlo na konci tunelu rozsáhlé chemizace naší planety. Je autorkou knihy Supermikroby plné praktických tipů, jak žít s EM, které s námi bude sdílet na konferenci.

Michaela Alali Beitlová

Michaela Alali Beitlová

Průvodkyně světem zdraví především pro onkologické pacienty a lidi s dalšími vážnými chronickými civilizačními chorobami. Bohaté zkušenosti s metodami alternativní léčby a zároveň vlastní zkušenosti s léčbou onkologického onemocnění. Efektivní mikroorganizmy vnímá jako mocný nástroj nejen pro lidské zdraví, ale také pro obnovu životního prostředí. Zkušená pořadatelka kurzů se zahraničními lektory celostní medicíny a pořadatelka webinářů na téma zachování zdraví.

Screenshot 2024-04-09 at 17.00.42

dr. Yoshimi Tanaka

Zkušený japonský lékař, který přednáší o tom, jaké možnosti nabízí EM medicína. Má osmileté zkušenosti z kliniky, kde pracuje. Fermentovaný nápoj EM-X Gold využívá při léčbě autoimunitních onemocnění, rakoviny, onemocnění dýchacího ústrojí a kožních onemocnění. Krátce představí svoji praxi a pak bude připraven odpovídat na dotazy.

Hlavní partner

Mediální partneři